WARSZTATY FILMOWANIA

CAŁODNIOWE WARSZTATY!
SPRZĘT, NAGRYWANIE, MONTAŻ.

WYBIERZ TEMAT GŁÓWNY

FILM REKLAMOWY
VLOG / YOUTUBER
ŚLUBY i WESELA

 

JAK TO WYGLĄDA?

1. Cześć! Jestem Damian i zapraszam Ciebie do Trójmiasta!
Tutaj pracujemy i prowadzimy szkolenia osobiste.

2. Warsztaty to nauka osobista, więc przez kilka godzin uczymy się filmować, rozmawiamy, poznajemy i siebie wzajemnie i tajniki dobrego filmowania. Pokazuję Ci mój sprzęt filmowy, podpowiadam co robić, i jak i kiedy i gdzie i po co! Dron, gimbale, obiektywy, aparat, program do montażu, komputer, mikrofony, startywy i inne!
3. Wybierz jeden z powyższych tematów, nagramy wspólnie film krótki. Pokażę jak poprawnie nagrywać dronem, jak używać gimbala. Przedstawię Ci tańsze zamienniki sprzętu, żeby nie przepłacać na start. Wolisz drożej? Nie ma problemu, porównamy razem sprzęt tańszy i droższy. Od początku do końca, zobaczysz co i jak należy robić, by wyciągnąć z tego jak najwięcej. Tak, żeby Twój przyszły klient był zadowolony.  Podpowiem jak nagrywać i montować. Jaki sprzęt jest niezbędny oraz ile powinien trwać taki film itd. 
4. Trzeba coś zjeść. Na co masz ochotę? Makaron? Burger? Omnomnom! + przy okazji wykłady! Omawiamy cały czas szczegóły, odpowiadam na Twoje pytania. 
5. Lecimy filmować trochę miasta? Architektury, ludzi? Dawaj, nie ma co siedzieć na tyłku. Pokażę Ci na Twoim sprzęcie, co robić i jak. Wiele godzin wspólnego spacerowania. Jak poprawnie używać gimbala, jakiej marki kupić, jak wykorzystać smartfony w pracy z gimbalem czy dronem. Polatamy dronem, powiem jaki jest najlepszy,
jakie potrzebujesz licencje.
Aparat i obiektywy - kiedy i jaki używać. 


Energetyk, kawa, milkshake? Stawiam w cenie! i do roboty :)

Zapraszam. To będzie dobra nauka, poznajmy się!

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ WARSZTATY OD WYKŁADÓW (KURSÓW ONLINE)?

Przede wszystkim łatwiejszym przyswojeniem wiedzy, poprzez PRAKTYKI! Osobiste doświadczenia łatwiej zrozumieć i zdecydowanie szybciej. Pokażę Ci osobiście co robię i jak to robię. Sprzęt filmowy, rozmowa z ludźmi, ustawianie modeli. Warsztaty to około 6h nauki!

+na zakończenie wszystkiego otrzymasz podpisany certyfikat ukończenia warsztatów filmowania!

+możesz przyjechać na warsztaty Z DRUGĄ OSOBĄ! Max 2 osoby mogą być na warsztatach. Obie osoby dostają certyfikat. Możesz np. się z kimś złożyć! Wyjdzie taniej :)

CENNIK i TERMINY

1490 ZŁ! W tym warsztaty+wyżywienie!
DZIEŃ DO USTALENIA.
ZAPISY? PRIV NA IG mateusz_strelau lub