WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

CAŁODNIOWE WARSZTATY!

TEMAT SESJI DO WYBORU!

WYBIERZ JEDNĄ Z SESJI

SESJA Z BALETNICĄ
SESJA AKTU/BIELIZNY
SESJA DLA PARY
SESJA ŚLUBNA

JAK TO WYGLĄDA?

1. Przyjeżdżasz do mnie do Trójmiasta!
2. Odbieram Ciebie z dworca jeśli potrzeba i zabieram na zwiedzanie Trójmiasta! Oczywiście z aparatem!
3. Warsztaty to nauka osobista, więc przez kilka godzin uczymy się robić zdjęcia, rozmawiamy, poznajemy siebie wzajemnie i tajniki dobrego fotografowania. Pokazuję Ci mój sprzęt foto, podpowiadam co robić, i jak i kiedy i gdzie i po co!
4. Czas na sesję główną. Co wybierasz? Akt? Nie ma sprawy! Baletnica? Załatwione! Sesja ślubna lub dla pary? Wybierasz jedną z sesji powyżej. Modele gotowi i chętni! Robimy razem zdjęcia. Wszyscy jesteśmy tutaj dla Ciebie. Pokażę Ci osobiście jak pracuję, co trzeba robić, jak ustawiać sprzęt i jak ustawiać naszych modeli. W zależności od rodzaju sesji, jaką wybierzesz, będę pokazywać Ci jak pracować z ludźmi. Wszystkie zdjęcia, które razem wykonamy, są Twoje. Wykorzystaj je w swoim portfolio, reklamuj się!
5. Trzeba coś zjeść, lecimy szamać. Na co masz ochotę? Makaron? Burger? Wege? Dobra, lecimy! Omnomnom. 
Omawiamy szczegóły sesji, omawiamy inne tematy, odpowiadam na Twoje pytania, które na pewno się nasuną, wszystko przyjdzie spontanicznie, ALE! jeśli masz zapisaną kartkę A4 z pytaniami, to też super, wal śmiało.

6. Lecimy fotografować trochę miasta? Architektury, ludzi? Dawaj, nie ma co siedzieć na tyłku. Pokażę Ci na Twoim sprzęcie, co robić i jak. Krajobrazy, architektura, street photography. Wszystko to możemy ogarnąć, poza tą główną sesją, którą wybierzesz. Wiele godzin wspólnego spacerowania. Nawet do 6-7 godzin nauki.
7. Obróbka zdjęć! Zdjęcia, które zrobimy, na miejscu obrobimy. Mam laptopa lub weź swój i pokaż na czym pracujesz, pokażę Ci jak robić selekcję, jak obrobić zdjęcia. Obsługa lightrooma i różnych aplikacji w telefonie. No i obsługa social mediów też!
Energetyk, kawa, milkshake? I do roboty :P


Zapraszam! To będzie fajna przygoda i nauka, poznajmy się!

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ WARSZTATY OD WYKŁADÓW (KURSÓW ONLINE)?

Przede wszystkim łatwiejszym przyswojeniem wiedzy, poprzez PRAKTYKĘ! Osobiste doświadczenia łatwiej zrozumieć i zdecydowanie szybciej. Zdjęcia, które zrobimy razem, możesz wykorzystać do swojego portfolio, reklamować się nimi. Pokażę Ci osobiście co robię i jak to robię. Sprzęt fotograficzny, rozmowa z ludźmi, ustawianie modeli. Pokażę na moim przykładzie jak dbam o moje social media, jak obsługuję instagrama, facebooka, tik toka  i inne. Warsztaty to około 6-7h nauki!

+na zakończenie wszystkiego otrzymasz podpisany  certyfikat ukończenia warsztatów fotograficznych!

+możesz przyjechać na warsztaty Z DRUGĄ OSOBĄ!
Max 2 osoby mogą być na warsztatach. Obie osoby otrzymają certyfikat. Możesz np. się z kimś złożyć!
Wyjdzie taniej :)

Masz pytania? Pisz PRIV tutaj lub na ig. mateusz_strelau

CENNIK i TERMINY

1900 ZŁ W tym warsztaty+wyżywienie!
DZIEŃ DO USTALENIA! Ostatnie zapisy na rok 2022!
ZAPISY PRIV NA IG mateusz_strelau lub